Unikátní ponožky pro unikátní den

Ponožky

Konfigurace barev je důležitá na obou stranách

Bylo dubnové koronavirové dopoledne, kdy nám do elektronické schránky přibyla nová zpráva. Po dekódování jsem se dozvěděli plné znění požadavků Martina, který si přál potěšit hosty své svatby. Barevnost, přesně odpovídající svatebnímu oznámení, se měla pohybovat od bílé přes světle šedou k různým odstínům zelené. Zelenou jsme si představovali spíše jako barvu našeho hlasitého známého mimozemšťana, ale byli jsem navedeni na správnou stopu při odvolání na odstíny bylinek jako je šalvěj, eukalyptus nebo máta.

Nápady z nás jen padají

V momentu jsme vypustil několikero nápadů na vzor ponožky pro potěchu ženicha a jeho nevěsty. Malé kvítky, připomínající nápadně terčíky, se našemu páru zalíbily nejvíce, a proto jsme je roztáhli přes celou ponožku s menší pomocí naší oblíbené pletárny. Zlaté květy jsme přidali pro více štěstí novomanželům, které jim budou ponožky při každém nošení připomínat.

Zabalení s mašličkou navrch

Poté již stačilo málo. Vše řádně zabalit do krabičky, která bude reprezentovat celé balení i s ponožkami. A tak jsou ponožky pevně spojené etiketou, stejně pevně jako novomanželé při jejich svatebním dni pomocí prstene.