Unikátní ponožky pro unikátní den

Konfigurace barev je důležitá na obou stranách
Bylo dubnové koronavirové dopoledne, kdy mi do elektronické schránky přibyla nová zpráva. Po dekódování jsem se dozvěděl plné znění požadavků Martina, který si přál potěšit hosty své svatby. Barevnost, přesně odpovídající svatebnímu oznámení, se měla pohybovat od bílé přes světle šedou k různým odstínům zelené. Zelenou jsem si představoval spíše jako barvu svého hlasitého známého mimozemšťana, ale byl jsem naveden na správnou stopu při odvolání na odstíny bylinek jako je šalvěj, eukalyptus nebo máta.

Nápady ze mě jen padají

V momentu jsem vypustil několikero nápadů na vzor ponožky pro potěchu ženicha a jeho nevěsty. Malé kvítky, připomínající nápadně terčíky, se našemu páru zalíbily nejvíce, a proto jsem je roztáhl přes celou ponožku s menší pomocí mé oblíbené pletárny. Zlaté květy jsem přidal pro víc štěstí novomanželům, které jim budou ponožky každé nošení připomínat.

Zabalení s mašličkou navrch

Poté mi již stačilo málo. Vše řádně zabalit do krabičky, která bude reprezentovat celé balení i s ponožkami. A tak jsou ponožky pevně spojené etiketou, stejně pevně jako novomanželé při jejich svatebním dni pomocí prstene.

Kontakt

info@ponozkator.cz
Ochrana osobních údajů

Informace

Sockshire s.r.o.
K Cikánce 323/10, Slivenec, 154 00, Praha
IČ: 04306554
DIČ: CZ04306554
Právnická osoba zapsaná v obchodním rejstříku vedeném v Praze od 10.4.2015
Spisová značka C 245677